Geen minimale orderwaarde

Dropshipping mogelijkheden

Groot aanbod van hoge kwaliteit

Artikelnummer: andriez178 Categorieën: , , ,

Portemonnee Beugel Rond 8,5 bij 5 cm Goud - Sluiting voor Tas

Beschrijving

Een portemonneesluiting oftewel portemonneebeugel van 8,5 bij 5 cm, met een ronde boog en een goudkleurige afwerking.

Vastzetten met naald en draad

Langs de boog van de beugel loopt een rij gaatjes. Daardoor naai je de stof met naald en draad aan de beugel vast, zonder lijm en zonder gereedschap. De gaatjes zitten op regelmatige afstand, zodat de steken netjes verdeeld blijven.

De beugel sluit met een klikmechanisme: door de bovenzijde dicht te drukken klikt de sluiting vast. Je hoort en voelt wanneer de portemonnee gesloten is.

Goudkleurig

Een goudkleurige beugel geeft een warmere uitstraling dan zilver en combineert met aardetinten, bloemenstoffen en fluweel. Bij een cadeau of een feestelijk tasje is dat vaak de reden om voor goud te kiezen.

Waar je hem voor gebruikt

De maat van 8,5 cm is geschikt voor een muntportemonnee, een kaarthouder, een klein toilettasje of een sleuteletui. De beugel wordt veel gebruikt bij patchwork en quilten.

Specificaties

  • Breedte: 8,5 cm
  • Hoogte: 5 cm
  • Vorm: rond
  • Kleur: goudkleurig
  • Bevestiging: vastnaaien door de rijgaatjes

Aanvullende informatie

Kleur

Adviesprijs

9,95

Merk

Geen minimale orderwaarde

Dropshipping mogelijkheden

Groot aanbod van hoge kwaliteit

Andriez.com
Onderdeel van Andries B.V.

Onze andere webwinkels

RitswinkelKinwohStempelaar
startaggifttext-align-justify