Geen minimale orderwaarde

Dropshipping mogelijkheden

Groot aanbod van hoge kwaliteit

Artikelnummer: 8720596003521 Categorieën: , ,

Wollen Handschoen Kaars Mal Gietmal Winter Wand Silicone Kaars Maken

Beschrijving

Siliconen gietmal in de vorm van een gebreide want, met een kabelpatroon en een omgeslagen boord. Voor het gieten van kaarsen, zeep of gipsfiguren.

Breisel in was

De mal is uitgewerkt met het reliëf van een kabelbreisel: de gedraaide strengen over de rug van de want en de ribbelboord aan de pols. Silicone neemt dat fijne reliëf over, waardoor het gietsel op het oog van gebreide wol niet te onderscheiden is.

De want is driedimensionaal met een uitstekende duim, en staat op de omgeslagen boord rechtop.

Winterdecoratie

De vorm is bedoeld voor het winterseizoen: als kaars op tafel, als decoratie bij de kerstboom, of gegoten in zeep als klein cadeau. In een gebroken wit of een zachte kleur komt het breipatroon het duidelijkst uit.

Lossen zonder breken

Silicone is flexibel, waardoor je de mal om het uitgeharde gietsel heen kunt terugrollen. De uitstekende duim en de randen van de boord breken daardoor niet af, wat bij een harde mal wel gebeurt.

De mal verdraagt de temperatuur van gesmolten kaarsvet en sojawas en is net zo goed te gebruiken voor gietzeep, gips en hars.

Specificaties

  • Materiaal: silicone
  • Vorm: gebreide want met kabelpatroon
  • Geschikt voor: kaarsen, zeep, gips, hars
  • Kleur mal: wit

Plaats bij het gieten van een kaars de lont voordat je de was inschenkt en houd hem gespannen tot de was is uitgehard.

Aanvullende informatie

Gewicht 0,26 kg
Afmetingen 8 × 6,5 × 7,5 cm
Adviesprijs

23,95

Merk

Kleur

Geen minimale orderwaarde

Dropshipping mogelijkheden

Groot aanbod van hoge kwaliteit

Andriez.com
Onderdeel van Andries B.V.

Onze andere webwinkels

RitswinkelKinwohStempelaar
startaggifttext-align-justify